Duyurular

Güncel duyuru bulunmamaktadır.

Haberler

Bu Haftanın Etkinlikleri

Bu hafta için etkinlik girilmemiştir

Meslek Yüksekokulu

Meslek Yüksekokulu

Müdürün Mesajı
 
Gençlerimizin geleceğe umutla bakması açısından doğru meslek ve kariyer seçimi hayati önem taşımaktadır. Seçilen program ile ilgili olarak üniversite döneminde sadece teorik değil, piyasa gerçeklerine paralel bilgilerin de edinilmesi, iş hayatındaki başarının da temelini oluşturmaktadır. Bu noktalardan hareketle, 71 yıldır Türkiye’de bankacılık alanında bir okul olan Yapı Kredi Bankası ile eğitim sektöründeki 40 yılı aşkın deneyimi ile birçok ilklere imza atmış olan MEF Okulları ekolünü başarıyla temsil eden üniversitemiz,  günümüzün rekabetçi dünyasında gerekli olan bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip bankacı ve finansçılar yetiştirme amacıyla  çok önemli bir işbirliğine imza atarak 2 Senelik Bankacılık ve Sigortacılık Ön Lisans Programı’nı başlatmıştır.
 
Öğrencilerinin %100 burslu okuyacağı ve mezuniyetleri sonrasında Yapı Kredi’de 3 yıllık iş imkanı elde etmelerine olanak sağlayacak olan bu program, akademik ve sektörel işbirliği açısından tarihi bir dönüm noktasını oluşturmaktadır.  Programın içeriği, öğrencilerin  bankacılık ve finans kariyerlerinde en hızlı ve sorunsuz biçimde ilerlemelerine yönelik olarak tasarlanmıştır. Programın eğitmen kadrosu MEF Üniversitesi’nin birbirinden değerli akademisyenleri ve Yapı Kredi Bankası’nın bankacılık ve finans alanında son derece tecrübeli eğitmenlerinden oluşmaktadır.
 
Türkiye’nin yetişmiş insan gücüne pozitif katkı sağlıyor olmaktan duyduğumuz heyecanı ve gururu bu vesile ile bir kez daha ifade ederken, dünyada ve Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan bu çok özel programa, bankacılık ve finans alanında kariyer yapmayı amaçlayan tüm gençlerimizi davet ediyoruz.
 
Sevgi ve saygılarımızla,
 
Yrd. Doç. Dr. Hande Karadağ
Müdür

Sosyal Medya